Producenci
Polityka prywatności

Polityka Prywatności

 

 1. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego http://proxicar.pl jest PROXIMO Bogusława Stanuch, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, adres głównego miejsca wykonywania działalności (adres do doręczeń): ul. Pilotów 61 lok. 3, 31 – 462 Kraków, numer NIP: 678-209-97-82, numer REGON: 120316316, adres poczty elektronicznej: info@proxicar.pl, numer telefonu: 12 44 31 560.

 

 1. Dane osobowe Usługobiorców (Klientów) korzystających usług Sklepu internetowego są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204), oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.).

 

 1. Zbiory danych osobowych zostały zgłoszone do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych.

 

 1. Dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres do korespondencji / adres dostawy: ulica i numer domu, kod pocztowy, miejscowość, adres e-mail, numer telefonu, przetwarzane są w następujących celach:
 • w zakresie niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany, rozwiązania stosunku prawnego łączącego strony,
 • w zakresie związanym z realizacją składanych zamówień na produkty dostępne w ofercie Sklepu, jak i prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną,
 • w zakresie związanym z procedurą reklamacyjną oraz w związku z prawem do odstąpienia od umowy.

 

 1. Usługobiorca może dobrowolnie udostępnić adres poczty elektronicznej w celu wykorzystania go przez Usługodawcę na potrzeby prowadzenia działań marketingowych, polegających na przesyłaniu Usługobiorcy informacji handlowych dotyczących produktów i usług świadczonych przez Usługodawcę. Usługobiorca może zrezygnować z usługi przesyłania biuletynu „Newsletter” przesyłając wiadomość e-mail na adres: info@proxicar.pl. Rezygnacja z usługi „Newsletter” oznacza usunięcie adresu e-mail z bazy danych.
 2. Administrator danych przekazuje dane osobowe Usługobiorców w zakresie niezbędnym dla realizacji dostawy towaru firmie kurierskiej (Paczkomaty InPost, Ruch).
 3. W przypadku Klientów dokonujących płatności za pośrednictwem systemu Dotpay.pl, Administrator danych przekazuje dane Klienta w zakresie niezbędnym dla realizacji płatności spółce DOTPAY S.A., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 72, 30 – 552 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000296790, zajmującej się obsługą płatności elektronicznych, jako agent rozliczeniowy.

 

 1. W przypadku Klientów dokonujących płatności za pośrednictwem systemu paypal.com, Administrator danych przekazuje dane Klienta w zakresie niezbędnym dla realizacji płatności spółce PAYPAL POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Emilii Plater 53, 00 – 113 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000289372.

 

 1. Administrator danych zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Usługobiorców, w szczególności uniemożliwiające dostęp do nich osobom trzecim lub ich przetwarzanie z naruszeniem przepisów prawa, zapobiegające utracie danych, ich uszkodzeniu lub zniszczeniu.

 

 1. Usługobiorca ma prawo dostępu do swoich danych osobowych po zalogowaniu do Konta na Sklepie, żądania ich uzupełnienia, uaktualnienia oraz prawo do ich usunięcia. Modyfikacja danych możliwa jest również na podstawie żądania, jakie Usługobiorca przesyła do Administratora danych za pośrednictwem poczty e-mail na adres: info@proxicar.pl lub pisemnie na adres: PROXIMO Bogusława Stanuch, ul. Pilotów 61 lok. 3, 31 – 462 Kraków
 2. Poniżej przedstawiamy sposób zmiany ustawień przeglądarek internetowych w zakresie stosowania plików Cookies:
 1. Usługobiorcy, którzy mają jakiekolwiek zapytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności, proszeni są o wysyłanie pytań na adres e-mail: info@proxicar.pl
 2. Przypomnienia o możliwości wystawienia opinii

  Współpracujemy z RatingCaptain, narzędziem służącym do badania satysfakcji naszych klientów z świadczonych przez nas usług/sprzedawanych produktów. W ramach współpracy będziemy prosili Cię o wypełnienie ankiety lub wystawienie nam lub naszym produktom/usługom recenzji.
  Dodatkowo narzędzie RatingCaptain przetwarza dane dotyczące Twojej aktywności w naszym serwisie (odwiedzane podstrony, czas wizyty w danym miejscu, kliknięcia, sposób korzystania z usług/oglądane produkty), informacje o urządzeniu końcowym lub przeglądarce, w tym jego lokalizację.
  Zawarliśmy z RatingCaptain stosowną umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych. Zaznaczamy, że Twoje dane nie będą profilowane przy wykorzystaniu narzędzia RatingCaptain.
  Udzieloną zgodę mogą Państwo odwołać w każdej chwili poprzez wysłanie stosownej wiadomości na nasz adres kontaktowy wskazany w punkcie „Kontakt".

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl