home chevron_right
Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu

1.Osoba korzystająca z serwisu proxicar.pl pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości. 

2. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis proxicar.pl nie przetwarza danych osobowych. 

3. Serwis proxicar.pl nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu. 

4. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących sie w serwisie, sa gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których lacza sie uzytkownicy serwisu, ilosci odsłon stron, ilosci wizyt i i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu. 

5. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów, do których bezpośrednie linki znalazly sie na naszych stronach. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Te, które posiadamy w zwiazku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy, dostarczenia subskrybentom Newslettera. 

6. W celu zmiany lub usunięcia swoich danych, należy skorzystać z formularza Newslettera znajdującego się na głównej stronie serwisu, lub poinformować nas o tym poprzez formularz kontaktowy.