home chevron_right
Płatności i wysyłka

Płatności i wysyłka

Formy płatnosci i dostawy dostępne w sklepie proxicar.pl

Przy odbiorze - płatność przy odbiorze kurierowi . Zakupy możesz również odebrać i opłacić w punkcie odbioru osobistego.Płatność dostępna przy zamówieniu przesyłki kurierskiej.

Przedpłata na konto - przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) można dokonać na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia. 

Dotpay - szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

Transakcje obsługiwane przez dotpay zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przy płatności dotpay nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji.Formy wysyłki

Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera INPOST - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Zazwyczaj przesyłka jest dostarczana na drugi dzień roboczy od nadania przez sklep. Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Paczkomaty InPost


Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu 2-3 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania i numerze przesyłki jest wysyłana z serwisu w dniu zdania paczki kurierowi. 

Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

Odbiór osobisty

Sklep umożliwia odbiór zamówienia (Paczki) w sklepie stacjonarnym w Krakowie ul. Bieńczycka 15 A w godzinach 9.00 -17.00 , sobota 9.00-14.00 .