Informacja: Telefon 12 44 31 560   e-mail info@proxicar.pl   status gg 48785597

Elektryczny i elektryzujący
Niesamowity postęp: Nowy BMW i3 otwiera kolejny rozdział w zakresie mobilności miejskiej. Poinformujemy Cię e-mailem, jak tylko salon BMW i3 będzie dostępny online. Wówczas otrzymasz możliwość pobrania plików prezentacji, skorzystania z opcji interaktywnego widoku 360° i uzyskania wszelkich istotnych informacji. Ponadto już teraz możesz zarejestrować się na jazdę próbną, by przetestować nowy samochód krótko po wprowadzeniu go na rynek.
Aby stworzyć na nowo koncepcję mobilności miejskiej, trzeba pomyśleć o czymś więcej niż o sprawnej i przyjaznej środowisku jeździe. Tak też zrobiliśmy i powstał: BMW i3, który swoją wizjonerską stylistyką definiuje pojazd przyszłości. Jego innowacyjny napęd BMW eDrive został opracowany w technologii BMW EfficientDynamics i jest nie tylko bezemisyjny, ale również zapewnia niezwykle komfortową i prawie bezgłośną jazdę.

Niezwykła zwinność BMW i3 gwarantuje dużą przyjemność jazdy, a inteligentne usługi ConnectedDrive umożliwiają łatwe i komfortowe dotarcie do celu. Natomiast koncepcja 360° ELECTRIC obejmuje obszerny zestaw dostosowanych do potrzeb klienta i innowacyjnych usług, które ułatwiają codzienne korzystanie z pojazdu elektrycznego, czyniąc je prostym i komfortowym.

źródło: bmw.plWiadomość z dnia: 30-12-2013


Dobierz do auta

Ostatnio oglądane


Newsletter

jestem na allegro
Fanpage Google Plus