Warning: Division by zero in /home/admin/domains/proxicar.pl/pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php on line 1

Warning: Division by zero in /home/admin/domains/proxicar.pl/pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php on line 1
Polityka prywatności :: proxicar.pl | eKatalog | AUTO CZĘŚCI

Informacja: Telefon 12 44 31 560   e-mail info@proxicar.pl   status gg 48785597

Polityka prywatnościPolityka prywatności

Polityka prywatności serwisu

1.Osoba korzystająca z serwisu proxicar.pl pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości.

2. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis proxicar.pl nie przetwarza danych osobowych.

3. Serwis proxicar.pl nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu.

4. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących sie w serwisie, sa gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których lacza sie uzytkownicy serwisu, ilosci odsłon stron, ilosci wizyt i i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu.

5. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów, do których bezpośrednie linki znalazly sie na naszych stronach. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Te, które posiadamy w zwiazku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy, dostarczenia subskrybentom Newslettera.

6. W celu zmiany lub usunięcia swoich danych, należy skorzystać z formularza Newslettera znajdującego się na głównej stronie serwisu, lub poinformować nas o tym poprzez formularz kontaktowy.

Dobierz do auta

Ostatnio oglądane


Newsletter

jestem na allegro
Fanpage Google Plus